CAM BALKON

CAM BALKON NEDİR ?

Cam balkon, raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemler bütünüdür. Görsel bütünlüğün yanı sıra kullanışlı ve çok daha işlevsel yapıya sahip olması da son dönemde bu modellemeyi bir adım öne taşımış durumda. Bu sistemin en önemli avantajlarından bir tanesi daha geniş ve daha ferah balkon yapılanmalarını insanlar ile buluşturuyor olmasıdır. Evinizin görsel değeri ile birlikte maddi değerini de arttıracak olan bu çalışmaların farklı alternatifleri de mevcuttur. Geçmiş yıllarda bu uygulama, pimapen desteği ile ya da pvc kaplama ile gerçekleştiriliyordu ancak gelişen teknoloji ve mimari sayesinde tamamen cam yapılanmaların balkona dönüştürülmesi de mümkün hale geldi.

 

 
 
Neden Cam Balkon?
Isıcamlı Cam Balkon Nedir?
Yüksek katlı binaların bahçesi olmaması nedeniyle insanlar evlerinin geniş balkonlarını kapatarak kış bahçesi haline getiriyorlar. Farklı boyutlarda saksılarla ve bambu oturma köşeleri ile çok rahat bir teras oluşturarak kış mevsiminde de kullanılabilecek bahçe havasında bir yer haline geliyor. Rahat bir oturma alanı haline gelen kış bahçelerinde soğuk kış günlerinde de canlı bitkiler yetiştirerek evlerinizin daha doğal bir ortam haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Bahçe ortamına kış bahçesi yapmak istediğinizde ise istediğiniz büyüklükte bir alan çevirebilir ve farklı dekorasyon uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Sürgülü ve çift cam sistemi sayesinde hem sesin hem de yıpratıcı hava şartlarının evin dışında kalmasını sağlamış oluyorsunuz. Kış bahçesine istediğiniz boyutlarda zemin yaptırabilirsiniz.

Gerek görsellik gerek işlevsellik bakımından sıradan bir cam balkona nazaran çok daha kullanışlı ve çok daha konforludur. Isıcamlı cam balkon, balkonlarınızı daha yaşanılır ve daha ferah bir boyuta taşıyor. Daha da önemlisi yaşam alanlarınızda ekstra bir oda yaratıyor ve balkonlarınızı da dinlenmek, nefes almak, keyif yapmak için kullanabiliyorsunuz. Sahip olduğu ısı yalıtımı ile ısıyı hapseden ve kış aylarında faturaları azaltmanıza yardımcı olan özel sistemler bütünü olarak da tanımını yapmak mümkündür.

Bu balkon modellemesinde, tercih edilen profilin yanı sıra fitiller ve fitil içi malzemeler de standartların çok üstünde ürünlerden seçiliyor ve kullanım ömrünün de çok daha uzun olduğunu ifade etmek gerekiyor. Sahip olduğu yalıtım özelliği ile yaz ve kış aylarında çok daha konforlu ve ferah bir ortam sunacağını da belirtmekte fayda var. Cam balkon ve ısıcamlı balkon konusunda sizlere yardımcı olacak ve bu hizmeti sunacak çok fazla firma var.

Engin tecrübe ve özel tasarımları ile farklı mimari özellikleri sipasifik olarak cevap veren firmamızda yeni nesil teknolojik altyapıya sahip firmamızı tecih edebilirsiniz.

Neden Emir Cephe ?
Sektörde hizmet veren firmaların bir hayli fazla olduğunu sizler de göreceksiniz. Bu konuda kaliteye daha ekonomik rakamlar ile ulaşmak ve bununla birlikte profesyonel hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Firmamız Cam Balkon sistemlerinde tıpkı diğer hizmetlerimizde olduğu gibi profesyonel hizmet ve ürün tedarikçisi konumundadır.
Bu bağlamda güvenebileceğiniz ve hem cam balkon hem de ısıcam balkon yapılanmaları konusunda hizmet alabileceğiniz köklü firmalardan bir tanesi biziz..

Emir Cephe

Cam ve Alüminyum Sistemleri 

Namık Kemal Mah 112. Sokak No 4 / Dükkan 3,  ESENYURT   İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon
+90 533 813 37 99

8 + 1 =