DEKORATİF CAM & AYNA

Dekoratif Ayna

Dekoratif Aynalar; Orjinal Şişecam aynaları kullanılmaktadır. Dekoratif aynalar 4mm 5mm 6mm kalınlıklarında ve 255×321 ebatlarındadır. Dekoratif aynalar sudan ve nemden bozulmayan float teknolojisi ile üretilmiş ve uzun yıllar kullanmanıza olanak verir.

Dekoratif ayna ürünleri olarak, lavabo aynaları, banyo aynaları, otel aynaları, vestiyer aynaları, asansör aynaları, özel işleme dekor aynalar, baklava kesim ayna, parçalı dekor ayna, çerçeveli özel ayna, kumlama teknolojisi aynalar, modelli aynalar, özel kesim aynalar, rodajlı ayna, bizoteli aynalar, tablo aynalar gibi birçok alanda aynaları kullanmaktayız. Konya’da açılan firmamız şimdi tüm Türkiye’ye kargo hizmeti girmiştir. İstediğiniz ebat istediğiniz model aynaları iş yerimizi arayarak üretime verebilirsiniz. Ayna dekorasyon işlerimiz özel kendi imalatımız olup istenilen ölçülerde uygulamasını yapabiliriz.

Dekoratif Cam

Düz Camlar

2mm – 12mm arasında renkli ve düz cam çeşitleri. Camlar istenilen ölçülerde kesim işlemi yapılarak verilir. Gerekirse montaj ve diğer dekoratif işleme çeşitleri uygulanarak verilir.

Cam Çeşitleri

Düz cam, renkli cam, satina cam, reflekte cam, kumlu cam, emaye boyalı cam, yorglass cam füme cam

Tezgah Arası Cam

Mutfaklarınız için yeni nesil 3D UV teknolojisi ile yapılan tezgah arası camlar vega cam ile yeni bir boyut kazanıyor. Mutfağınıza özel cam tasarımı ile beğendiğiniz manzara, resim, renk, aklınıza ne gelirse mutfağınızın görüntüsünü canlandırıyoruz. Özel çalışma ve 1000 den fazla görsel arşivimizde hizmetinizdeyiz…

Folyo Kesim ve Kumlama

Cam ve ayna işlemeleri, özel sticker kesim, vitray ürünleri, şablon kesim ve uygulama için 120 cm folyo kesim makinamız. Desen ve model için folyo kesim işlemleri..Logo şablon kesimi, araç ön ve arka yazıları, duyuru yazıları, ilan yazıları kesimi yapılır.

Vitray

Emir Cephe olarak vitray cam ürünleri ile bir yenilik katıyoruz. Dekoratif cam işleme alanında vitray sanatı önemli bir yere sahiptir. El becerisi ve ustalık işi gerektiren vitray şimdi vega cam ile her alanda çalışmaya devam ediyoruz. Boyama ve koparma vitray örnekleri için inceleyebilirsiniz.

Cam İşleme

Rodaj, forma rodaj, bizote, kanal açma, cam delik açma, kumlama, ısıcam, menfez delik açımı, temper, emaye baskı, uv baskı…daha bir çok alanda cam işleme hizmetleri ile hizmetinizdeyiz.

Emir Cephe

Cam ve Alüminyum Sistemleri 

Namık Kemal Mah 112. Sokak No 4 / Dükkan 3,  ESENYURT   İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon
+90 533 813 37 99

9 + 10 =