OFİS BÖLME

OFİS BÖLME NEDİR ?

Ofislerde iç yapının düzenli hale getirmek odalar halinde kullanışlı bir düzenleme yapmak için kullanılan alüminyumdan özel olarak imal edilmiş ses ve ısı yalıtımlı olarak montaja hazır hale getirilmiş sistemlerdir. Sistemin ham maddesi alüminyum ve camdır. Tüm ofis bölme firmaları farklı bir tasarım ve model sunar sizlere bu modeller, modüller bölme, demontable bölme sistemleri ve jaluzili bölme sistemleri gibi 4 ana başlık altında toplanır.

Cam Ofis Bölme

Ofislerde çalışanlar için daha verimli olması nedeniyle yapılacak olan ofis bölme çalışmaları özellikle daha fazla kullanım alanına sahip olunmasını sağlamaktadır. Cam bölmelerin tercih edilmesi aynı zamanda ofisin daha şık görünmesini sağlamaktadır. Ses yalıtım sistemi çalışma alanında farklı bölmeler arasında özellikle sesin minimum seviyeye düşürülmesini sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firma bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. En kaliteli alüminyum cam bölme malzeme seçenekleri üzerinden yapılacak olan çalışmalar uzun süreli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli her türlü ayrıntıya dikkat edilerek uygulama işlemleri yapılmaktadır.

Profesyonel Ofis Bölme Sistemleri Hizmeti Alın
Alanında uzman olan ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar öncesinde gerekli kontroller sağlanarak daha sonrasında talep etmiş olduğunuz ofis bölme sistemleri modelleri üzerinden uygulama yapılmaktadır. Bu sayede gerekli bütün bilgiler alındıktan sonra en uygun seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Modern ofislere sahip olmak istediğinizde yapılan uygulamalar özellikle Avrupa standartlarında cam bölmeler ile daha kullanışlı alanlara sahip olmanızı sağlamaktadır.
Uzun yıllardır bu alanda verilen hizmetler doğrultusunda elde edilmiş olan deneyimler ile en iyi sonuçların elde edilebilmesi için profesyonel çalışma yapılmaktadır. Birbirinden farklı bölme ofis sistemi tarzlarda hazırlanacak olan modeller ofisinizin daha modern ve kullanışlı hale gelmesini sağlayabilir. Bu nedenle özellikle farklı modeller üzerinden seçim yapmanız için çok sayıda model seçeneğini aynı anda sunarak yapmış olduğunuz tercihler üzerinden çalışma yapılması sağlanmaktadır.

Ofis İçin Duvar Bölmeler
Ofiste girişte veya ofis içerisinde kullanabileceğiniz duvar bölme çalışmaları konusunda özellikle tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı model üzerinden uygulama yapılır. Kullanılan malzemeler son derece dayanıklı bölmeler oluşturulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda özellikle istediğiniz alanların daha kullanışlı hale gelmesi konusunda etkili olmaktadır. Farklı renklerde ve modellerde yapılacak olan çalışmalar istediğiniz alana göre hazırlanan bölmeler üzerinden uygulanmaktadır.
Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan uygulama çalışmaları sırasında oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem alınmaktadır. Bu sayede firma dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet alabilmeniz adına yılların vermiş olduğu deneyim ile en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Ofis Cam Bölme Fiyatları
Ofis içerisinde kullanılacak olan bölmelerin tamamen cam olmasını isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda yatay ya da tavana kadar uzatılabilecek camlar ile ofislerinizi daha şık hale getirebilirler. Uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan çalışmalar kısa süre içerisinde ofis içerisinde daha fazla alana sahip olmanızı sağlar. Taleplerinize göre seçmiş olduğunuz bölmeler üzerinden yapılacak olan hesaplamalar ile fiyat seçenekleri belirlenmektedir.
Özellikle Avrupa standartlarında uygulama yapılabilmesi için jaluzili cam bölme çalışmaları ofisin daha modern görünmesini sağlamaktadır. Daha modern ve kullanışlı ofislere sahip olmak isteyenler için yapılacak olan çalışmalarda özellikle ses yalıtımı sağlanarak çalışma veriminin yükselmesine katkı sağlanmaktadır.

 

 
 
Seperatör Cam Bölme

Çalışma merkezlerinde ki ofislerin tasarımları ve kullanım şekilleri kolaylığı beraberinde getiriyor. Ofisleri daha verimli ve etkin şekilde kullanmak için bölmeler yerinde ve etkin şekilde kullanılması ile doğru orantılıdır. Seperatör ofis cam bölme sistemlerinin açık ofis olarak kullanılan alanlarda daha iyi sonuç elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu tür alanlarda ısınma ve soğutma gibi önemli gereksinimlerle ışık gibi ihtiyaçları bir arada tutabilecek faktörleri bir arada tutabilecek türdedir. Bunu gerçekleştirirken tavana kadar ulaşmayan (130-140-150-160-170) şeklinde yarım şeklinde bölme duvarlardır. Ön üretim gereksinime sahip olan bölmeniz özel alüminyumdan üretimi söz konusudur. Çalışanlara olumlu etkiyi sunarken daha faydalı çalışmalara zemin hazırlanmış olmaktadır.

Seperatör Cam Bölme Özellikleri

Üretimlerinde kullanılan sistemin kalınlığı 80 mm civarı olup, kalite yönü ile üst düzey etkiyi ortaya koymaktadır. Yarım camlı duvar bölme sistemine benzemesi kurulum esnasında aynı yönleri ortaya çıkartabilecektir. Teknik özellikleri bakımında ve dizayn yönü ile değerlendirilmesinde farklılıkları beraberinde getirmektedir. Kontrollerin düzenli şekilde yapılması ve tasarımın alana göre belirlenmesi ile birlikte ortaya koyacaktır. Hem çalışanların hem de yöneticilerin rahat şekilde işlerini yürütmeleri sağlamaktadır. Ofis sahalarında üst yöneticilerin çalışanları üzerinde ki olumlu etkisini de görmek mümkündür. Kaliteyi kurarken her zaman yapılması gereken doğru ekipman ve doğru ustalar ile bir arada tutabilmektir.

Seperatör Cam Ofis Bölme Avantajları

Tasarruf konusunda oldukça önemli ekonomik faydaları sağlayan seperatör cam ofis bölme avantajları ile ofisler için muhteşem etkiyi sağlamaktadır. Şeffaf görünümü isteğe bağlı olarak oluşturmanız da mümkündür. Işık geçiren camların enerji tasarrufunu sağlamasının yanı sıra güvenlik ve iş akışının takibi gibi etkenleri ortaya koymaktadır. Bu tür avantajları sayesinde kurulan alanların iş yerlerinde yeni maliyetlere oluşmasına engel olacaktır. Dar görünümlü alanların önüne geçerken karanlık ya da basık ortam oluşumunu engellemiş olmak mümkündür. Tasarımların iş alanları ile ilgili yönlerini ortaya koyarken verilen hizmetin ne tür yapıda olduğu da ifade edilebilir. Her zaman daha konforlu ve ferah alanların çalışma alanlarında ki hakimiyetini artıracaktır. Avantajlı yönler arasında bir diğer detay ise kabloların görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmaktadır. Ofis içi mobilya düzenini de daha rahat şekilde oluşturmak mümkün kılınır.

Ofis İçi Bölme Sistemleri

Alüminyum doğrama ile estetik ve pratik kullanımlı ofisler yaratabilirsiniz. Firma olarak ofis içi bölme sistemleri konusunda rakipsiz konumdayız. Tasarım ve imalat yapan tek firma olarak en iyi hizmetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Modern ve şık ofisleri tasarlayarak buna uygun ofis içi bölme sistemleri üreten firmamız aynı zamanda montaj hizmeti de vermektedir. Ofis içi bölme hizmetlerimiz tamamen entegre şekilde verilmektedir. Proje odaklı tasarım, imalat, satış ve montaj firmamız tarafından verilmektedir.

İmalat süreçlerimiz son derece titiz bir şekilde planlanmaktadır. Bu kapsamda sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda gerekli planlama eksiksiz olarak yapılmaktadır. Keşif hizmeti sırasında ofis alanının en boy ölçüleri belirlenmektedir. Tasarım ve imalat süreçlerine geçmeden önce ölçülerin net olarak alınması şarttır. Herhangi bir sıkıntı olmaması için mimarlarımız milimetlik ölçüleri bizzat kendileri almaktadır. Bu da montaj sırasında olası problemlerin önüne geçmektedir.

Ofis İçi Bölme Sistemleri Malzemeleri

Ofis içi bölme sistemleri profilleri imalatında bazı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler tercih edeceğiniz ofis içi bölme sistemleri çerçevesinde farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak alüminyum malzeme en çok kullanılan ofis içi bölme sistemleri malzemesidir. Bunun dışında yine cam olmazsa olmaz kalemlerden biridir. Jaluzi, ahşap, cam ya da ahşap kapı, jaluzi kontrolü için motor ya da buton, kol, kilit, menteşe, fitil, cam yapıştırma aparatları ve montaj aksesuarları ofis içi bölme sistemlerinin imalatında gereklidir.

Ofis İçi Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi firmamızın mimarları tarafından alınan net ölçüler tasarımcılarımıza aktarılır. Tasarımcılarımız bu ölçülere uygun bir şekilde mimari tasarımlarını yaparlar. Daha sonra ise yapılan tasarım imalat sürecine aktarılır. İmalat aşamasında tasarım dışına kesinlikle çıkılmaz. Ölçüler bire bir şekilde karşılanmaktadır. Sıfır hata payı ile imal edilen hazır ofis içi bölme sistemleri montaja hazır hale gelmektedir.

Montaj öncesinde de bir takım hazırlıkların yapılması şarttır. Bu noktada özellikleri profillerin ve camların kesilmesi gerekiyor. Firmamız deneyimli kadrosu ile tüm bu süreçleri en iyi şekilde yapmaktadır. Ofis içi bölme sistemlerimiz klasik eski yöntemlere göre çok daha avantajlıdır. Her şeyden önce tasarım bakımından şık bir görünüm sunmaktadır. Esnek yapıları ile farklı mimari tasarımlara müsaittir. Özellikle alüminyum ve cam bileşeni mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Bu da ofis içlerinin estetik açıdan şık görünmesine yardımcı olmaktadır.

Ofisler özellikle ticari işletmeler için çok önemlidir. Bu alanlarda idari işlemler yapılmakta ve çalışanların verimliliği çok önemli olmaktadır. Ofislerin bir diğer önemli yanı da firmaları ziyaret eden müşterilerin direk olarak ofislere gelecek olmalarıdır. Bu noktada işletmelerin ofislerinin çok iyi şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Hem çalışanların verimliliği, hem de şirketin imajı için profesyonel bir ofis tasarımına ihtiyaç duyulmaktadır. Firma olarak ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz. Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf kaliteden imal edilmektedir. Deneyimli mimarlarımız en iyi tasarımları hazırlayarak firmanızın kurumsal yapısına uygun ofisler yaratmaktadır. Ofis içi bölme sistemleri şık görünümü ile kullanım açısından da avantajlıdır. Bakım ve temizlikleri çok kolay olan bu sistemler kolaylıkla sökülür ve yeniden kullanılabilmektedir.

Farklar & Özellikler

OFİS İÇİ BÖLME SİSTEMLERİ ALÜMİNYUMDAN İMAL EDİLİR.

Ofis İçi Bölme Sistemleri Alüminyumdan İmal Edilir. % 100 kimyevi madde içermez kurulumu kolaydır.

CAM BÖLME

Cam bölme sistemlerinde kullanılan camlar sertleştirilmiş özel 5+5 camların temperlenmesi ile oluşan sert camlardır. Darbeye dayanıkldır

GERİ DÖNÜŞÜMLÜDÜR

Sistemlerimiz tamamen geri dönüşümlüdür sökülüp tekrar kurulabilir, Ofis bölme İstanbul içi ücretsiz olarak nakliye ve montajı yapılır

Emir Cephe

Cam ve Alüminyum Sistemleri 

Namık Kemal Mah 112. Sokak No 4 / Dükkan 3,  ESENYURT   İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon
+90 533 813 37 99

11 + 10 =