OTOMATİK KAPILAR

OTOMATİK KAPILAR

Yaya ve Endüstriyel ortamlarda giriş ve çıkışın , aynı zamanda büyük araç girişlerinin olacağı kapalı mekanlarda otomatik kapı ve kepenk sistemleri devreye girmektedir. Hastane , Avm , Fabrika vs. Bunun gibi yoğun yaya akışının olduğu yerlerde otomatik kapı sistemi siz müşterilerimize daha hızlı ve rahat yaya akışı sağlanmaktadır. Otoparklar ve Garaj girişlerinde ise Radarlı kapı kullanılmaktadır. Radarlı kapılar ismini verdiğimiz kapılar ise , alıcısının bir cisim gördüğünde otomatik olarak açılmasını sağlamaktadır. Radarın gördüğü cisim radar alanından çıktıktan sonra kapı tekrar kapanmaktadır. Fotoselli Kapı sistemi ise , Isıyı , Rüzgarı , dışarıda bulunan toz ve bakterileri iç mekandan uzak tutmakta olup , Mekan için ısı ve temizlik tasarrufu sağlamaktadır.

 
SEKSİYONEL KAPI SİSTEMLERİ
BAHÇE KAPISI SİSTEMLERİ
Kendine has dizaynıyla 8 mm temperli camdan sürgülü cam duşakabin modülü. 304 Kalite paslanmaz çelik konstrüksiyone monte parlak krom nikel kaplama bağlantı elemanlarıyla serisinin en üst modelidir.

Binayı veya iş yerini havalı gösteren daha sonra da önemli kısmı olan güvenliği tam anlamı ile sağlamakta olan bahçe kapılarıdır. İstendiği zaman otomatik olarak açılmakta veya sürgülü olarak kullanılmakta olan bahçe kapıları, kullanılan ortamlara göre değişiklik göstermektedir. Çoğunlukta ferforje modeli olarak yapılan bahçe kapılarının, müşterinin ihtiyaçlarına göre belirlemekte oldukça kolay olmaktadır.

Bahçe Kapı Otomasyonu ile konforlu bir yaşam sağlanır. Sık açılıp kapanma özelliğine sahip özel motorlar kullanılır. Uzaktan kumanda ve taşıt tanıma sistemi ile kapıların açılıp kapatılması sağlanabilir. Kapı ağırlığına veya hız ihtiyacına uygun çok alternatif motor seçenekleri mevcuttur. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Özel emniyet sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

FOTOSELLİ CAM KAPI

Fotoselli Kapılar, insan giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu noktalarda iç ve dış ortam sıcaklığını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Mimari olarak tasarlanabilecek farklı şekillerde değişik açılım alternatifleri oluşturulabilmektedir. Binalara fonksiyonellik kazandıran otomatik kapılar, aynı zamanda estetik görünümü de desteklemektedir.

HIZLI PVC KAPI SİSTEMLERİ

Hızlı PVC Kapılar, izolasyon seviyeleri seksiyonel kapılar kadar olmasa da sürekli çalışarak hava akımını azami ölçüde kesebildikleri için efektif sonuç verirler. Hem dış mekanda hemde iç mekanda tüm mesai süreniz boyunca durmadan çalışabilirler.

Hızlı PVC Kapılar özellikle hızlı giriş – çıkışların olduğu yerler için ideal çözümlerdir. Yüksek kalitede özel brandadan imal edilir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yüksek hıza ve yoğun açılıp kapanmaya göre özel imal edilmiş motorlar kullanılır. Çok hızlı açılıp kapanması sayesinde mekanlar arasında ısı ve toz yalıtım sağlar. Yapının şekline ve hız ihtiyacına göre Katlanır veya Sarmal alternatiflere sahiptir. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Sessiz ve konforlu çalışma sistemine sahiptir. Özel emniyet sistemlerine sahiptir.  Modern görünümü ile işletmelerinize değer katar.

HANGAR KAPILARI

Her türlü endüstriyel ortama uyumlu yüksek kullanım performansı sayesinde üretim tesislerinde, uçak hangarlarında, tershanelerde ve geri dönüşüm tesislerinde kullanılmaktadır.

YANGIN KAPISI

Yangına müdahale konusunda en büyük yardımcımız olan yangın kapıları hayatımızın birçok alanında yer almaktadır. Yangın kapısı, yangın ve benzeri acil durumlarda insanların dışarıya en hızlı biçimde tahliyesini sağlayan kapıya verilen isimdir.

Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel Kapılar özellikle iş yerleri için güvenli ve modern bir görünüme sahiptir. Özel formdaki paneller ve tasarımı sayesinde yüksek seviyede ısı, ses ve toz yalıtım sağlar. Bu sayede ısıtma ve soğutma masraflarını minimize eder. Yapının şekline uygun yataklama seçenekleri mevcuttur. Sık açılıp kapanmaya uygun bir motor ve torsion yay sistemine sahiptir. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Konforlu çalışma sistemine sahiptir. Modern görünümü ile işletmelerinize değer katar.

Emir Cephe

Cam ve Alüminyum Sistemleri 

Namık Kemal Mah 112. Sokak No 4 / Dükkan 3,  ESENYURT   İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon
+90 533 813 37 99

13 + 1 =