OTOMATİK PANJUR

OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

Otomatik panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, maddi yönden önem arz eden dükkan ve mağazaların korunmasında da; en gerekli güvenlik sistemleridir. Art niyetli kişilerin, ev ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiğinden; caydırıcı bir rol oynar.

 
 
OTOMATİK PANJUR FONKSİYONEL ÖZELLİKLERİ

 Panjur sistemleri kapatıldığı zaman, kullanıldığı alanın dış çevreden gözlenmesine engel olur. Böylece, hem mahremiyet kalkanı oluşturur; hem de hırsızlık olaylarının önüne geçer.

Doğal olaylara ve olumsuz iklim şartlarına karşı koruma sağlar.

Ev eşyalarını, mobilya ve elektronik eşyaların satıldığı ya da depolandığı yerleri; güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

Otomatik panjurlar, estetik formlarda tasarlanabildiği için, dekoratif bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

Yüksek derecede ses yalıtımı sağlar ve gürültü kirliliğini önler.

Hiçbir müdahaleye gerek duyulmadan, kendiliğinden açılıp kapandığı için; hasta ve yaşlılar için pratik çözümler oluşturur.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Otomatik panjurlar; yapımında ve montajında kullanılan malzemeler sayesinde; ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlar. Böylelikle, bütçenize destek olur.

Uzaktan kumandalı ya da buton ile açılıp kapanabilmektedir.

Özel formdaki alüminyum ekstrüzyon lamel ya da poliüretan dolgulu alüminyum lamel alternatifleri mevcuttur.

Tüp motorlar, olası zorlanmalardan dolayı oluşabilecek ısınmaya karşı termik korumalıdır.

Kesintisiz güç kaynağı mevcuttur ve otomatik panjurların çalışmasında, özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünler, birçok çeşitli modele ayrılmıştır. Tüm ürünler, teknik olarak mimari yapıya uygun olan renk seçeneklerine sahiptir.

İçeriğinde kullanılan alüminyum malzemesi, paslanmadığı için; ürünler oldukça uzun ömürlüdür.

Son teknolojik sistemler olup, Fenestra güvencesiyle; uzun ömürlü, çözüm odaklı, estetik bir kullanım deneyimi sunar.

 Motorlu panjur sistemi; montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

Otomatik Panjur Çeşitleri

Otomatik panjur üretim ve montajları adına otomatik bir yapı altında üç farklı sistemleri bulunmaktadır. Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitleri tercihe ve kurulum alanlarına göre değişmektedir. Son teknoloji sistemler olan bu ürünün çeşitleri estetik görünüme sahip, uzun ömürlü ve çözüm odaklıdır. Kaliteli malzeme yapısıyla üretildikleri için sürekli kullanımlarda herhangi bir sorun çıkarmaz. 

Ürün çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha ayrıntılı biçimde tanıyalım. Panjur otomatik oluşu ise en cazip özelliklerindendir.  Müşterilerimize en son, en iyi teknolojiyi sunmakla birlikte aynı zamanda ihtiyacınıza en uygun olan ürünü size sunmaktayız. Eğer daha detaylı ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Emir Cephe

Cam ve Alüminyum Sistemleri 

Namık Kemal Mah 112. Sokak No 4 / Dükkan 3,  ESENYURT   İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon
+90 533 813 37 99

9 + 14 =